Bramy Garażowe

 

Oficjalny dystrybutor firmy Hörmann

Jesteśmy dystrybutorem bram Hormann w Warszawie i Radomiu. Nasza firma oferuje szeroką gamę produktów tej renomowanej marki, w tym bramy garażowe, przemysłowe i wjazdowe oraz drzwi wejściowe. Bramy Hörmann to gwarancja jakości i niezawodności. Spełniają one najwyższe standardy bezpieczeństwa i trwałości, dzięki czemu zapewniają komfort użytkowania i estetyczny wygląd.

W naszej ofercie znajdą Państwo bramy segmentowe, rolowane, uchylne oraz bramy przesuwne. Każdy z tych rodzajów bram dostępny jest w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu można je dopasować do indywidualnych potrzeb i gustu. Bramy Hormann wyposażone są w nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak napędy elektryczne, systemy bezpieczeństwa czy izolację termiczną.

Jako dystrybutor bram Hormann w Warszawie zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego rodzaju bramy. Nasz zespół specjalistów pomoże Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie dla Waszego domu lub firmy. Oferujemy również montaż i serwis bram Hormann.

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o ofercie bram Hormann w Warszawie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Zalety bram Hörmann

Bramy Hormann są znane z wielu zalet. Przede wszystkim wyróżniają się one wysoką jakością wykonania, bezproblemowym działaniem i funkcjonalnością

Różnorodność systemów przesuwnych bram

Garaż stał się nieodłącznym elementem przy projektowaniu i budowie nowoczesnego domu jednorodzinnego, dlatego warto zadbać o jego funkcjonalność dobierając odpowiednie bramy garażowe. Planując budowę domu, warto zastanowić się nad aranżacją przestrzeni, która pozwoli na przechowywanie środków transportu, z których korzystamy na co dzień – samochodów i rowerów. Wygoda i funkcjonalne użytkowanie garażu zależy m.im. od doboru odpowiedniej bramy. Szeroka oferta produktów Hormann pozwala dostosować montaż i system do różnorodnych warunków technicznych budynku i potrzeb inwestora. 

Niezawodna automatyka

Inną zaletą bram Hormann są szybkie napędy i nowoczesne sterowanie, co przyczynia się do zwiększenia komfortu użytkowania. Bramy te można swobodnie i szybko otwierać lub zamykać, bez konieczności wychodzenia z auta. Można je również zintegrować z innymi urządzeniami domowymi. 

Energooszczędność i Bezpieczeństwo

Garaż skutecznie ochroni nasze minie przed złodziejami i szkodliwym działaniem różnych warunków atmosferycznych. W budownictwie energooszczędnym i podczas termomodernizacji domu liczą się nie tylko dobrze ocieplone ściany, szczelne okna i ciepłe drzwi. Ważna jest również dobrze ocieplona brama garażowa, szczególnie jeśli garaż znajduje się w bryle domu lub gdy jest wykorzystywany jako przydomowy warsztat.
Bramy marki Hormann są energooszczędne i posiadają świetną termoizolację chroniącą przed dostawaniem się zimnego powietrza do wnętrza. Dodatkowo Firma Hormann oferuje również modele bram z mechanicznym zabezpieczeniem przed podważeniem, co zapewnia bezpieczeństwo. 

Oryginalny wygląd bram

Ważną zaletą bram Hormann jest również ich wygląd. Są one dostępne w różnych kolorach i wzorach, co pozwala na ich dopasowanie elewacji budynku lub do stolarki okiennej czy drzwiowej. 

Bramy Hormann

Rodzaje bram garażowych oraz sposoby ich otwierania

bramy garażowe elewacyjne Hormann

Bramy elewacyjne

Ukryte drzwi garażowe

Nazwa bramy elewacyjne (bramy fasadowe) pochodzi od dopasowania wyglądu bramy do elewacji na ścianie budynku. Dzięki temu nie odróżnia się od fasady i sprawia wrażenie ukrytej. Bramy elewacyjne Hormann możemy wykończyć dowolnym materiałem. Nie musimy ograniczać się do gotowych rozwiązań. 

Bramy Segmentowe

W bramach segmentowe drzwi otwierają się pionowo, dzięki czemu zapewniają maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jak i przed nim – to ważna zaleta.

Drzwi składają się z podłużnych segmentów, które w momencie otwierania wciągane są pionowo po rolkach pod sufit garażu.

Bramy uchylne

Drzwi bramy są jednym elementem, który na prowadnicach umieszczany jest pod sufitem.

W bramach uchylnych, drzwi podczas otwierania wychylają się na zewnątrz, po czym zostają umieszczone pod stropem garażu. Dostępne jest ponad 20 wzorów bram stalowych lub drewnianych, dzięki czemu umożliwia jest indywidualna aranżacja.

Bramy Rolowane

Drzwi bramy składają się z wąskich pasków, które w momencie otwierania bramy zwijane są do kasety umieszczonej nad bramą w garażu.
Garażowa brama rolowana RollMatic firmy Hörmann zajmuje szczególnie mało miejsca. Specjalna konstrukcja pozwala na pełne wykorzystanie przestrzeni pod stropem garażu.

Bramy boczne

Drzwi tej bramy działają podobniej jak bramy segmentowej, z tą różnicą że całość jest chowana na ścianę boczną garażu.
Boczne bramy segmentowe nadają się do stosowania w nietypowych sytuacjach montażowych gdzie np. z powodu niskiego sufitu lub oświetlenia – nie można zamontować innego systemu przesuwnych drzwi. Bramy segmentowe boczne

Bramka Lan/Wlan BiSecur

Bramka LAN/WLAN Hörmann BiSecur umożliwia wygodne sterowanie napędami do bramy garażowej i bramy wjazdowej, drzwiami zewnętrznymi* i innymi urządzeniami za pomocą smartfona lub tabletu.

Odbiorniki i akcesoria BiSecur

Większość nowych urządzeń Hormann pracuje w standardzie BiSecur. Skomponuj własny system.

Piloty do bram

Dwukierunkowe piloty wyjątkowo bezpiecznie kodowany system sterownia radiowego BiSecur wykorzystuje nowatorską technologię przyszłości do komfortowej i bezpiecznej obsługi bram garażowych, bram wjazdowych, oświetlenia i wielu innych.

Napędy do bram wjazdowych

Mechanizmy do bram przesównych i skrzydłowych Hormann zapewniają cichą i bezpieczną pracę.

Poznaj w naszej ofercie bramy firmy Hörmann, które są nie tylko estetyczne i trwałe ale również bezpiecznie i funkcjonalne.

Bramy garażowe Hörmann – Salony sprzedaży: Warszawa Bartycka, Wilanów oraz Radom

Potrzebujesz pomocy w wyborze?

Napisz do nas, zadzwoń albo odwiedź nasz salon. Czekamy na Ciebie.

Zgoda na przetwarzenie danych

7 + 7 =

Bramy garażowe Hormann  – Warszawa Radom – Sprzedaż i montaż. Zapraszamy do naszych salonów DemoProjekt.