Drzwi wewnętrzne

 

Drzwi wewnętrzne

Eleganckie drzwi wewnętrzne spełniają również formę dekoracyjną wnętrz.
Jesteśmy przedstawicielami producentów drzwi takich firm jak: Largus, Entra oraz Leon. Zobacz rodzaje drzwi dostępnych w naszej ofercie.

Drzwi ukryte

Drzwi niewidoczne to wyjątkowe, spełniające oczekiwania architektów rozwiązanie, tworzące nowe kierunki w komponowaniu wnętrz.

Ościeżnica Sara Premium została zaprojektowana tak, że drzwi stają się niewidocznym elementem ściany. Wykonana została z wysokiej jakości aluminium, cechuje się sztywną i wytrzymałą konstrukcją.

Drzwi bezprzylgowe Entra

Charakteryzują się równym licowaniem z płaszczyzną opasek. Drzwi bezprzylgowe odpowiednio dobrane, budują wizerunek całego domu na długie lata, nadając wnętrzu niepowtarzalny charakter. Realizując poszczególne projekty kierujemy się estetyką, nie zapominając o podstawowym zadaniu drzwi, jakim jest ich funkcjonalność i niezawodność w codziennym użytkowaniu.

 Wnętrzarski diabeł tkwi w szczegółach. Czasem dla końcowego efektu znaczenie ma kolor zasłon, innym razem to, czy wisząca nad stołem lampa jest chromowana, a może matowa. Nie inaczej jest z drzwiami. Okazuje się, że dwie pary drzwi zaliczanych do kategorii drzwi ramiakowych mogą się od siebie nieznacznie różnić i nadawać wnętrzu odmiennego charakteru. W myśl tej zasady powstała seria drzwi Entra.

Drzwi Entra zaliczają się drzwi wewnętrznych rozwieranych, bezprzylgowych i ramiakowych. Oznacza to, że:
– drzwi rozwierane – drzwi wykonano w najpopularniejszym systemie otwierania i zamykania. Składają się z ościeżnicy i skrzydła zamocowanego na niej zawiasami;
– drzwi bezprzylgowe – w tych drzwiach krawędź skrzydła tworzy jednolitą płaszczyznę, skrzydło jest całkowicie zlicowane z ościeżnicą;
– drzwi ramiakowe – drzwi opierają się na konstrukcji, która przypomina ramę – dwóch pionowych i dwóch poziomych belek łączących się w widoczny sposób. Wewnątrz ramy znajduje się wypełnienie płycinowe lub z szyby.

Czym wyróżniają się drzwi Entra? Nietypową konstrukcją ramiaka. Belki pionowe są cofnięte w stosunku do elementów poziomych, co właściwie jest szczegółem, ale szczegółem znaczącym. Zwłaszcza w modelu Pertini 1, w którym zamiast płyciny znajduje się szyba. Takie drzwi są eleganckie, ale i nowoczesne. Oczywiście są też praktyczne, bo dzięki szybie pomieszczenie jest lepiej doświetlone dziennym światłem. Drzwi sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i pokoju dziennym. Tak naprawdę drzwi stwarzają nieograniczone możliwości aranżacyjne – w zależności od tego, jaką okleinę wybierzemy, osiągniemy inny efekt. Poza tym możemy je wybrać w wersji z ościeżnicami regulowanymi i ukrytymi, w systemie przesuwnym naściennym) i przesuwnym z opaskami bądź bez (skrzydło chowane w ścianę).

Drzwi wewnętrzne Largus

Drzwi lakierowane

Doskonale zaprojektowane, lakierowane drzwi LAGRUS charakteryzuje gładka, satynowa powierzchnia uzyskana dzięki stosowaniu atestowanych, ekologicznych, wysokojakościowych lakierów. Lakier jest nakładany wielowarstwowo, odporny na uszkodzenia i trwały. Kolor podstawowy drzwi – biały RAL 9003. Kolory lakierów z poza standardowej palety są wyceniane indywidualnie.

Drzwi fornirowane

Jedną z opcji wykończenia drzwi LAGRUS jest okleina z naturalnego dębowego forniru. Charakteryzuje się on unikatową strukturą fornirów oraz rysunkiem usłojenia. Naturalnie piękny wygląd drzwi zapewnia wyselekcjonowany fornir dębowy, który może posiadać różne wybarwienia, od bardzo jasnego do niemal czarnego. Powierzchnię dodatkowo zabezpieczamy trwałym lakierem bezbarwnym.

Drzwi ukryte

Idealne zlicowanie drzwi ze ścianą uzyskasz dzięki aluminiowej ościeżnicy LAGRUS wmontowanej bezpośrednio w mur. Ościeżnica ukryta w ścianie daje ciekawe możliwości aranżacyjne – efekt całkowitego wtopienia drzwi w ścianę, a brak widocznej futryny podkreśla nowoczesny i minimalistyczny wygląd wnętrzu. Dyskretne drzwi sprawdzają się świetnie nie tylko w małych prywatnych wnętrzach, ale także w biurach czy hotelach.