Bramy Rolowane RollMatic

 

Rolowana brama garażowa RollMatic

Niezwykle estetyczne wykończenia powierzchni bram garażowych RollMatic umożliwiają optymalne dopasowanie bramy do architektury Państwa domu.

Sprawdzony mechanizm otwierania drzwi

Rolowana brama garażowa RollMatic firmy Hörmann dzięki swojej konstrukcji zapewnia maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Również obszar sufitu pozostaje wolny i może być dodatkowo wykorzystany. Dla garaży z małym nadprożem i/lub niewielką ilością miejsca po bokach oferujemy bramę RollMatic jako bramę rolowaną na zewnątrz. Profile bramy RollMatic są wykonane z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję i wypełnione są równomiernie twardą pianką poliuretanową.

Brama rolowana RollMatic jest najlepszym wyborem, gdy przestrzeń pod sufitem musi być pusta, a po bokach wjazdu garażowego nie ma miejsca na odstawianie otwartej drzwi bramy.

Elegancja i wygoda

Naturalny wygląd bramy gwarantują dwa rodzaje powierzchni drewnopodobnej do wyboru: Decograin i Decopaint dostępnych w 11 kolorów preferowanych. Oczywiście do bramy można też dopasować drzwi boczne. Brama standardowo wyposażona jest w nowoczesny napęd firmy Hörmann, umieszczony na zewnątrz obudowy wału nawijającego, co ułatwia jego konserwację. Zintegrowana funkcja łagodnego rozruchu i zatrzymania zapewnia spokojną i oszczędną pracę bramy. Sterowanie jest wyposażone w przycisk sterujący i oświetlenie.

Zapraszamy do salonów DemoProjekt:

Bramy rolowane – Warszawa Bartycka, Wilanów oraz Radom

Katalogi bram Hormann

Garażowe bramy segmentowe | Pdf

Bramy segmentowe boczne | Pdf

Garażowe bramy segmentowe RenoMatic | Pdf

Bramy uchylne | Pdf

Garażowe bramy Rollmatic | Pdf

Napędy do bram i system Smart Home | Pdf

Potrzebujesz pomocy w wyborze?

Napisz do nas, zadzwoń albo odwiedź nasz salon. Czekamy na Ciebie.

Zgoda na przetwarzenie danych

5 + 11 =

Bramy rolowane Warszawa

Warszawa Radom – Sprzedaż i montaż. Zapraszamy do naszych salonów DemoProjekt.