Kontakt

 

Zapraszamy do naszych salonów, w których mogą Państwo zobaczyć próbki materiałów oraz otrzymać fachową pomoc w doborze od naszych specjalistów, lub zamów bezpłatną wizytę naszego konsultanta.

Salony Demo Projekt

Salon 19 Bartycka

ul. Bartycka 26 salon 19, 00-716 Warszawa
e-mail: bartycka@demoprojekt.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt do specjalistów:

Hormann: 780 100 168
podłogi, drzwi: 22 628 25 93
okna: 697 737 707

Salon Wilanów

ul. Przekorna 33, 02-971 Warszawa
e-mail: wilanow@demoprojekt.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 8:00-19:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt do specjalistów:

Hormann, Selt, Fakro: 22 541 15 42, 604 947 698
okna: Fakro, Awilux, aluminiowe: 798 000 108
podłogi, schody, drzwi: 573 986 231

Salon HOMEPARK Targówek

ul. Malborska 41 lokal A8 (naprzeciwko Agata Meble)
03-286 Warszawa
e-mail: biuro@demoprojekt.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 10:00-21:00
sobota: 10:00-21:00

Kontakt do specjalistów:

podłogi, schody, tarasy: 797 585 886
podłogi, drzwi: 508 635 965
podłogi, schody, drzwi: 797 700 609

Salon Radom

ul. Warszawska 197. 26-600 Radom
e-mail: radom@demoprojekt.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 8:00-18:00
sobota: 9:00-14:00

Kontakt do specjalistów:

48 331 56 34

Telefony kontaktowe

Radosław Szczepański 

Księgowość, współpraca z architektami
tel.: 502 735 607
e-mail: r.szczepanski@demoprojekt.pl

Patryk Kopaczewski

Bramy fasadowe, przemysłowe – HORMANN, współpraca z architektami
tel.: 602 245 935
e-mail: p.kopaczewski@demoprojekt.pl

Mateusz Skonieczny

Sprzedaż HORMANN, SELT
tel.: 780 100 168
e-mail: m.skonieczny@demoprojekt.pl

Sylwester Roszak 

Sprzedaż podłóg, schodów, drzwi
tel.: 573 986 231
e-mail: s.roszak@demoprojekt.pl

Iwona Gryciuk

Sprzedaż schodów, podłóg, drzwi
tel.: 697 737 707
e-mail:i.gryciuk@demoprojekt.pl

Marcin Kurant

Sprzedaż okna FAKRO, bramy i drzwi HORMANN
tel.: 22 541 15 42, 798 000 108
e-mail:m.kurant@demoprojekt.pl

Daniel Kurant

Sprzedaż przesłony przeciwsłoneczne SELT, okna FAKRO, bramy, drzwi HORMANN
tel.: 604 947 698
e-mail:d.kurant@demoprojekt.pl

Monika Strzelczyk

Sprzedaż podłóg, drzwi, schodów
tel.: 502 150 801
e-mail:m.strzelczyk@demoprojekt.pl

Monika Wasilewska

Sprzedaż podłóg, drzwi, schodów
tel.: 508 635 965
e-mail:m.wasilewska@demoprojekt.pl

Barbara Lesiakowska

Sprzedaż podłóg, drzwi, shutersów JASNO
tel.:503 056 420
e-mail:b.lesiakowska@demoprojekt.pl

Ariel Nasiłowski

Sprzedaż paneli, podłóg drewnianych, schodów
tel.: 797 585 886
e-mail: a.nasilowski@demoprojekt.pl

Przemysław Aleksandrowicz
Sprzedaż paneli, podłóg drewnianych, schodów, drzwi, tarasów

tel.: 797 700 609
e-mail: p.aleksandrowicz@demoprojekt.pl

Masz pytania, skontaktuj się z nami

Zgoda na przetwarzenie danych

13 + 6 =