Podłogi

 

Oferta podłóg DemoProjekt

Podłogi w naszej ofercie stanowią kluczowy element, dlatego dokładamy wszelkich starań aby posiadać bogatą ofertę podłóg wielu renomowanych firm: od podłóg drewnianych (desek oraz parkietów) po panele winylowe i laminowane.

Dobierz podłogę pod własne wymagania

Drewniane podłogi, panele winylowe czy panele laminowane to trzy popularne opcje wykończenia podłóg w domach i mieszkaniach. Każda z nich ma swoje zalety i wady, które należy wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji o wyborze ich ułożenia. Podłogi drewniane są naturalne, trwałe i eleganckie, ale wymagają regularnej pielęgnacji i są droższe niż inne rozwiązania. Panel winylowy jest odporny na wilgoć, zarysowania i plamy, a także łatwy w montażu i czyszczeniu, ale może się odbarwiać pod wpływem słońca i nie jest przyjazny dla środowiska. Panele laminowane są tanie, odporne na uszkodzenia mechaniczne i dostępne w wielu wzorach i kolorach, ale mogą być głośne podczas chodzenia i nie nadają się do pomieszczeń wilgotnych.

Nasi specjaliści pomogą w wyborze podłogi, zrobią wycenę oraz przedstawią dostępne próbki desek lub paneli.

Podłogi Montaż

Parkiety i deski podłogowe

Drewno cechuje się niepowtarzalnym wzorem każdej z deski. Odpowiednio zaimpregnowane będą długo odporne na ścieranie. W odróżnieniu od paneli deski mogą mięć dowolną długość oraz można je odnawiać przez cyklinowanie. Należy pamiętać, że drewno „pracuje” i jest podatne na czynniki atmosferyczne takie jak: temperatura, wilgoć czy długi czas nasłonecznienia.

Panele Laminowane

Laminowane panele to najtańsza i z tego powodu najbardziej popularna opcja okładziny podłogowej. Bogaty wybór wzorów pozwala na dopasowanie do każdej aranżacji wnętrza. Budowa paneli składa się z płyty MDF oraz wierzchniej warstwy laminowanej odpornej na ścieranie. Przy ich czyszczeniu należy uważać aby nie zawilgotniały.

Panele Winylowe

Podłogi winylowe z każdym rokiem zyskują na popularności. Doskonale mogą imitować drewno i są przy tym wodoodporne i posiadają wysoką odporność na ścieranie. Panele zbudowane są w wielu warstw winylu, zazwyczaj o grubości od 3 do 7 mm. Z tego powodu przy ich montażu podłoże musi być idealnie równe.

Zapraszamy do salonów DemoProjekt:

Zobacz podłogi w salonach: Warszawa Bartycka, Targówek, Wilanów oraz Radom

salony warszawa radom<br />
podłogi schody drzwi okna garaże

Poznaj naszą ofertę podłóg

Podłogi - DemoProjekt

Deski podłogowe

Pakiety klasyczny

Parkiet jodła francuska

Deski na ogrzewanie podłogowe

Panele winylowe

Panele laminowane

Jesteśmy przedstawicielami firm

producent podłóg drewnianych Jawor Parkiet logo
Parkiet Hajnówka - Podłogi Drewniane Logo

Potrzebujesz pomocy w wyborze?

Napisz do nas, zadzwoń albo odwiedź nasz salon. Czekamy na Ciebie.

Zgoda na przetwarzenie danych

7 + 8 =

Szeroki wybór podłóg drewnianych, parkietów, oraz paneli laminowanych i winylowych PLVT – Warszawa Radom – Sprzedaż i montaż. Zapraszamy do naszych salonów DemoProjekt.