Podłogi

 

Oferta podłóg DemoProjekt

W naszej ofercie posiadamy bogatą ofertę wielu renowmowanych firm. Od podłóg drewnianych (desek oraz parkietów) po panele winylowe i laminowane.

Parkiety i deski podłogowe

Drewno cechuje się niepowtarzalnym wzorem każdej z deski. Odpowiednio zaimpregnowane będą długo odporne na ścieranie. W odróżnieniu od paneli deski mogą mięć dowolną długość oraz można je odnawiać przez cyklinowanie. Należy pamiętać, że drewno „pracuje” i jest podatne na czynniki atmosferyczne takie jak: temperatura, wilgoć czy długi czas nasłonecznienia.

Panele Laminowane

Panele laminowane to najtańsza i z tego powodu najbardziej popularna opcja okładziny podłogowej. Bogaty wybór wzorów pozwala na dopasowanie do każdej aranżacji wnętrza. Budowa paneli składa się z płyty MDF oraz wierzchniej warstwy laminowanej odpornej na ścieranie. Przy ich czyszczeniu należy uważać aby nie zawilgotniały.

Panele Winylowe

Panele winylowe z każdym rokiem zyskują na popularności. Doskonale mogą imitować drewno i są przy tym wodoodporne i posiadają wysoką odporność na ścieranie. Zbudowane są w wielu warstw winynlu, zazwyczaj o grubości od 3 do 7 mm. Z tego powodu przy ich montażu podłoże musi być idealnie równe.

Zapraszamy do salonów DemoProjekt:

Zobacz podłogi w salonach: Warszawa Bartycka, Targówek, Wilanów oraz Radom

Nasi specjaliści pomogą w wyborze podłogi, zrobią wycenę oraz przedstawią dostępne próbki desek lub paneli.

Poznaj naszą ofertę

Deski podłogowe

Pakiety klasyczny

Parkiet jodła francuska

Deski na ogrzewanie podłogowe

Panele winylowe

Panele laminowane

Jesteśmy przedstawicielami firm