Schody na konstrukcji stalowej

 

Schody na konstrukcji stalowej

Stalowa konstrukcja to stabilność i gwarancja trwałości. Każde schody szyjemy na miarę, projektujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Proces rozpoczynamy od pracy z projektem domu. W drugim etapie dokonujemy pomiaru z natury i przygotowujemy projekt wykonawczy. W kolejnych etapach dobieramy kolory stali i drewna. Montaż możemy wykonać jako jeden z ostatnich elementów przed wprowadzeniem. Oczywiście uwarunkowane jest to sposobem montażu. Jeśli projekt przewiduje mocowania ukryte, które wymagają późniejszej obróbki tynkarskiej montujemy je na etapie prac mokrych, a montaż pozostałych elementów już w sposób tzw. na czysto.

Nasza firma, proponuje różnorodne rozwiązania, dzięki czemu każdy klient może znaleźć schody na konstrukcji stalowej zgodne ze swoimi wyobrażeniami i oczekiwaniami. Oferujemy produkty zbudowane na podstawie władnych projektów, jak i tych dostarczonym przez klienta. Schody na konstrukcji stalowej to połączenie nowoczesności i znakomitego designu z funkcjonalnością.

Stosując różnorodne konstrukcje, można dopasować schody do bardzo różnych wymiarów pomieszczeń i do odmiennych koncepcji. Chętnie podejmujemy się realizacji nawet bardzo nietypowych pomysłów, chcąc dostarczać naszym klientom nowoczesne elementy dekoracyjne, a nie tylko nowe ciągi komunikacyjne. Dbamy o precyzyjne wykonanie i jesteśmy w kontakcie ze zleceniodawcami na każdym etapie realizacji projektów. Dzięki temu nasze schody na konstrukcji stalowej zyskują aprobatę szerokiego grona klientów. Zachęcamy do kontaktu, jeśli sam zastanawiasz się nad tym typem konstrukcji schodowej. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.