Schody i balustrady

Schody wewnętrzne

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą. Nasi specjaliści zaprojektują, zamontują oraz doradzą wybór najlepszego rozwiązania. Dzięki odpowiedniemu doborowi schodów dom zyskuje zarówno konieczny element, umożliwiający poruszanie się pomiędzy piętrami, jak i świetną, przykuwającą wzrok wizytówkę.

Warte uwagi jest także to, że planując inwestycję w wyjątkowe schody, można wybrać jedno z rozwiązań łączących zalety drewna i innych tworzyw. Do konstrukcji schodowej świetnie sprawdzą się na przykład metalowe balustrady z wykończeniem drewnianym. Można wykorzystać bardzo różnorodne kształty i wzory poszczególnych elementów tak, aby wykonane schody były dokładnie takie, o jakich marzą mieszkańcy domu.

Schody dywanowe

Charakterystyczną cechą jest to iż zarówno spód jak góra schodów obłożone są drewnem. W efekcie mamy piękne lite schody. W najnowszych realizacjach nie używamy już konstrukcji stalowych do wykonania takich schodów u Klientów, którzy nie mają wylanego szkieletu betonowego. Stosujemy specjalne łączniki które pozwalają nam zmniejszyć grubość schodów do nawet 7 cm.

Schody klasyczne w stylu angielskim

Schody w stylu angielski charakteryzują się prostotą i solidnym wykonaniem. Schody wykonane są zazwyczaj z dębu i są montowane na podbudowie betonowej lub konstrukcji drewnianej. Balustrady schodowe podbierane są za pomocą tralek o przekroju kwadratowym lub jednolitej ściance z drewna. Podstopnie schodów barwione są na kolor biały natomiast stopnie w kolorze dębu.

Schody na konstrukcji stalowej

Do niedawna schody na konstrukcji metalowej były głównie domeną obiektów publicznych oraz przemysłowych. Obecnie trend uległ znaczącej zmianie i stały się modnym elementem wnętrz mieszkalnych. Schody na konstrukcji metalowej nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru, a ich zimna, stalowa elegancja idealnie komponuje się z nowoczesnymi pomieszczeniami. Konstrukcja stalowa schodów pozwala na stworzenie niestandardowego projektu z funkcjonalnością. Konstrukcje można swobodnie łączyć z innymi materiałami jak drewno lub szkło i dopasować je do bardzo różnych wymiarów pomieszczeń i do odmiennych koncepcji aranżacji wnętrza.

Schody na konstrukcji metalowej cieszą się coraz większym zainteresowaniem naszych klientów i stanowią prawdziwą wizualną atrakcję w ich domach. Chętnie podejmujemy się realizacji nawet bardzo nietypowych pomysłów, chcąc dostarczać naszym klientom nowoczesne elementy dekoracyjne, a nie tylko nowe ciągi komunikacyjnych.

Balustrady schodowe

Proponujemy balustrady o bardzo zróżnicowanym kształcie i parametrach. Możemy wykonać produkty według własnego projektu, jak i indywidualnych wytycznych klienta. Doskonale rozumiemy, że to dzięki pięknym poręczom schody zyskują na estetyce i nabierają jeszcze bardziej efektownego wyglądu. Oczywiście, poręcze pełnią również funkcję praktyczną, dlatego nie zapominamy o solidnym ich wykonaniu. Produkty te poprawiają bezpieczeństwo klatki schodowej i umożliwiają poruszanie się po niej również osobom starszym czy dzieciom. Warto zatem zadbać o odpowiednie dopasowanie poręczy do konkretnej przestrzeni. Dzięki temu korzystanie z balustrad będzie wygodniejsze, a stylowy wygląd schodów przykuje uwagę wszystkich gości.

Balustrady szklane

Trudno sobie wyobrazić dzisiejsze budynki i wnętrza bez szkła. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi drzwi i balustrady szklane. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w domach, biurach oraz obiektach użyteczności publicznej. Proponujemy różnego rodzaju przeszklenia ze szkła hartowanego, witryny sklepowe, oraz daszki szklane. Atutem naszych okuć ze szkła jest oryginalne wzornictwo oraz ich szerokie spektrum zastosowań we wnętrzach wymagających elegancji i nowoczesnego podejścia.

Balustrady metalowe

Schody i antersole to elementy aranżacji przestrzennej, których zadaniem jest łączenie funkcji użytkowych z estetycznymi. Staramy się łączyć doskonałej jakości materiały, najnowsze rozwiązania technologiczne, zmysł artystyczny i precyzję wykonania. Chcemy mieć pewność, że wykonane przez nas balustrady będą w 100% bezpieczne, trwałe i odpowiadające etetyce wnętrza.Nie boimy się finezyjnych kształtów ani wyszukanych pomysłów.

Balustrady drewniane

Poręcze drewniane to nierozłączny element klasycznego wnętrza. Bardzo często pomalowane na biało dają nowoczesnym wnętrzom element stylu kolonialnego.
Te produkty stanowią świetną alternatywę dla balustrad wykonanych z metalu i innych tworzyw. Świetnie sprawdzają się w bardzo zróżnicowanych wnętrzach. Można potraktować je jako elementy uniwersalne. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na piękne, klasyczne balustrady schodowe. Wykonujemy produkty na zamówienie, doradzając również najlepsze rozwiązania do konkretnego wnętrza.

Dlaczego Demo Projekt ?

Nasza firma, proponuje różnorodne rozwiązania, dzięki czemu każdy klient może znaleźć rozwiązanie zgodne ze swoimi wyobrażeniami i oczekiwaniami. Oferujemy schody zbudowane na podstawie własnych projektów, jak i tych dostarczonym przez klienta.

Stosując różnorodne konstrukcje, można dopasować schody do bardzo różnych wymiarów pomieszczeń i do odmiennych koncepcji. Chętnie podejmujemy się realizacji nawet bardzo nietypowych pomysłów, chcąc dostarczać naszym klientom nowoczesne elementy dekoracyjne, a nie tylko nowe ciągi komunikacyjne. Dbamy o precyzyjne wykonanie i jesteśmy w kontakcie ze zleceniodawcami na każdym etapie realizacji projektów. Dzięki temu nasze schody na konstrukcji stalowej zyskują aprobatę szerokiego grona klientów. Zachęcamy do kontaktu, jeśli sam zastanawiasz się nad tym typem konstrukcji schodowej. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.