Markizy

Markizy trasowe, balkonowe i sklepowe

Zapewniają znakomity komfort optyczny i termiczny. Markizy to nie tylko ochrona przed słońcem lub deszczem, to również niepowtarzalny wygląd.
Produkty firmy Selt wykonane są najwyższej jakości materiałów a zastosowanie sugerowanej producenta automatyki – pozwoli w komfortowy i bardzo bezpieczny sposób cieszyć się Markizą.

Markizy Selt – zadaszenie na taras

Zastosowanie solidnych markiz tarasowych wpływa na znaczną poprawę warunków na zewnątrz budynku, a także w jego wnętrzach. Dzięki tym produktom można bowiem ograniczyć ilość promieni słonecznych wpadających do pomieszczeń, a także sprawić, że nawet w gorący dzień będzie można bezpiecznie odpocząć na tarasie.

Wśród właściwości markiz Selt należy wymienić konstrukcję, stworzoną z ekstrudowanego aluminium i pomalowaną proszkowo z każdej strony. Te zabiegi sprawiają, że cały system jest bardzo odporny na warunki atmosferyczne, korozję i inne negatywne czynniki. Materiały użyte do zadaszenia są natomiast chronione przed wsiąkaniem wilgoci. Woda ścieka po tkaninie, zamontowanej w markizie, gdyż przed przeznaczeniem do sprzedaży jest ona odpowiednio impregnowana. Dzięki temu markizy Selt są odporne na działanie pleśni. Można je swobodnie schować, nawet jeśli nie wyschły jeszcze po opadach deszczu. Co ważne, proponowane przez nas produkty nie tracą również swoich walorów estetycznych, bowiem w procesie produkcji dodawana jest do nich nitka barwiona. Nie ma więc ryzyka, że po jakimś czasie markizy Selt zblakną pod wpływem silnego słońca. Przez wiele lat można cieszyć się ich świetnym wyglądem. 

Doskonała ochrona przed słońcem tarasu i okien

Zadaszenie chroniące przed słońcem i deszczem

Oferowane przez nas markizy to doskonałe rozwiązanie do ochrony przed słońcem i niewielkim deszczem. Nic więc dziwnego, że korzystają z nich zarówno właściciele małych balkonów i tarasów, jak i osoby pragnące mieć markizy z automatyką, które polecamy do przestrzeni przed domami jednorodzinnymi. Wszystkie markizy Selt cechują się dużą wytrzymałością i solidnym wykonaniem. Ponadto (poza standardowymi kolorami) klient może wybrać dowolną barwę z palety RAL, na którą ma być pomalowana konstrukcja. Tkanina użyta w markizie również daje możliwość dużej personalizacji, bowiem dostępnych jest aż sto czterdzieści różnych opcji kolorystycznych.

Poniżej prezentujemy listę dostępnych u nas markiz Selt. Zachęcamy do ich porównania i wybrania produktu najlepszego dla siebie.

Markiza Silver Plus

Lekka markiza świetnie przeznaczona do zadaszenia średniej wielkości balkonów i tarasów.

Markiza Casablanca

Casablanca to markiza z uszczelnioną kasetą chroniącą tkaninę.

Markiza Corsica

Corscica to nowoczesna kasetowa markiza bezfalbanowa z oświetleniem LED

Markiza Giant

Giant to model z wysięgiem do 5 metrów, z przeznaczeniem do przysłaniania bardzo dużych powierzchni.

Markiza Malta

Lekka markiza tarasowo-balkonowa z uchwytem ścienno-sufitowym.

Markiza Australia

Przeznaczona do zacienienia dużych przestrzeni. Jej konstrukcja pozwala na instalację przy niewielkiej przestrzeni montażowej

Markiza Jamaica

System Jamaica z rozwijaną falbaną Volant.

Markiza Palladio

Palladio – duża elegancka markiza tarasowa z dodatkowo wzmocnioną i uszczelnioną kasetą.

Markiza Dakar

Tarasowa markiza z pełną kasetą chroniącą tkaninę o maksymalnych wymiarach 6×3,6 m.

Markiza Italia

Italia to model markizy balkonowo-sklepowej.

Markiza Italia poręczowa

Wariant markizy Italia z ramionami mocowanymi do poręczy balkonu.

Markiza Italia kasetowa

Wariant markizy Italia – balkonowo-sklepowej z kasetą ochraniającą tkaninę.