System sterowania radiowego BiSecur

 

System sterowania radiowego BiSecur

Dwukierunkowy certyfikowany system sterowania radiowego Hörmann BiSecur jest dostępny standardowo do wszystkich napędów bram garażowych. System gwarantuje wyjątkowo bezpieczną łączność radiową i kompatybilność ze wszystkimi napędami, odbiornikami radiowymi i elementami obsługi firmy Hörmann. W ten sposób mogą Państwo za pomocą BiSecur sterować nie tylko bramami garażowymi i wjazdowymi, lecz także napędami do drzwi, oświetleniem i wielu innych produktów.

Opracowany przez firmę Hörmann system szyfrowania BiSecur charakteryzuje się stabilnym zasięgiem odpornym na zakłócenia i gwarantuje maksymalne zabezpieczenie wysyłanego sygnału sterowania radiowego przed skopiowaniem przez niepowołane osoby. System został przetestowany i certyfikowany przez ekspertów ds. bezpieczeństwa z Uniwersytetu Ruhr w Bochum i niezależne instytuty badawcze.

Bramka Lan/Wlan BiSecur

Za pomocą intuicyjnej aplikacji BiSecur zainstalowanej na smartfonie lub tablecie można teraz sterować bramą garażową, bramą wjazdową i drzwiami zewnętrznymi oraz monitorować ich status z każdego miejsca w zasięgu sieci domowej. Wystarczy po prostu ustawić połączenie przez sieć WLAN

Z tej samej możliwości komfortowego sterowania można też korzystać w sposób mobilny, przebywając poza domem. W tym celu wystarczy zarejestrować bramkę i smartfon lub tablet w Internecie na stronie http://bisecur-home.com, aby aktywować swój osobisty dostęp. Następnie wszystkie funkcje można obsługiwać mobilnie przez połączenie internetowe na smartfonie lub tablecie z aplikacją BiSecur.

Grupa urządzeń pracujących w standardzie BiSecur została poszerzona o szereg modułów wykonawczych do sterowania dowolnymi urządzeniami domowymi. Możemy zdalnie sterować na przykład oświetleniem, roletami zewnętrznymi i sprawdzasz status pracy tych urządzeń.

Swój system BiSecur możesz rozbudowywać sam. Kluczem jest posiadanie bramki LAN/WLAN.

Kolejne elementy moduły mogą obsługiwać kolejne urządzenia. To Ty decydujesz czym chcesz sterować.

Jeżeli będąc na wakacjach zajdzie potrzeba otworzenia bramy wjazdowe, garażowej lub drzwi, nie ma sprawy, zrobisz to szybko za pomocą aplikacji i smartfona. Równie szybko sprawdzisz czy brama jest zamknięta lub włączysz zdalnie światło w sypialni symulując obecność domowników.

Odbiorniki i akcesoria BiSecur

Wszystkie urządzenia Hormann trzeciej generacji korzystają z dobrodziejstwa standardu BiSecur. Hormann wprowadził nowe standardy bezpieczeństwa transmisji radiowej pomiędzy nadajnikami i odbiornikami. Od najprostszych pilotów do zaawansowanych napędów.

Hormann poszedł dalej. Obecnie wszystkie urządzenia w łatwy sposób podłączymy do sieci dzięki bramce Hormann LAN/WLAN. Dzięki temu sterowanie domem możliwe jest z każdego miejsca na ziemi za pomocą aplikacji na smartfona i tablet.

Dzięki bramce i bezpiecznym urządzeniom BiSecur możemy stworzyć prosty system wirtualhouse. Mamy do dyspozycji:

  1. Napędy do bram wjazdowych i garażowych.
  2. Automatyczne drzwi wejściowe.
  3. Odbiorniki jedno, dwu i czterokanałowe. Dają możliwość sterowania dowolnym urządzeniem np rolety. Możemy czytać aktualny stan sterowanego urządzenia.
  4. Proste gniazdka wtykowe. Najprostsze rozwiązanie do sterowania na przykład lampką. Daje możliwość zasymulowania obecności domowników.

Piloty Hormman BiSecur

Piloty Hormann BiSecur to nowoczesne rozwiązania do sterowania napędami drzwi i bram.

Piloty Hormann BiSecur są zaawansowanymi urządzeniami, które umożliwiają wygodne sterowanie napędami drzwi garażowych i bram. Dzięki technologii BiSecur, użytkownicy mogą cieszyć się nie tylko wygodą, ale także bezpieczeństwem i nowoczesnym designem.

Zobacz więcej na stronie: Piloty Hormman

Katalogi bram Hormann

Garażowe bramy segmentowe | Pdf

Bramy segmentowe boczne | Pdf

Garażowe bramy segmentowe RenoMatic | Pdf

Bramy uchylne | Pdf

Garażowe bramy Rollmatic | Pdf

Napędy do bram i system Smart Home | Pdf