Okiennice wewnętrzne | Shuttersy

Okiennice wewnętrzne z ruchomymi lamelami – Jasno

Zachęcamy do poznania wyjątkowych okiennic wewnętrznych, które umożliwiają dowolne regulowanie zaciemnienia pomieszczeń. Dom zyskuje dzięki nim wyjątkowy charakter. Shuttersy Jasno są drewnianymi okiennicami, które posiadają regulowane lamele. W ofercie dostępne są też tak zwane blinds, czyli żaluzje, wykonane także z drewna. Warto stosować te produkty we własnych wnętrzach, gdyż stanowią świetną dekorację okna. Dzięki nim można bowiem dowolnie zmieniać klimat, panujący we wnętrzach. Dodatkowo okiennice wewnętrzne Jasno to wysoka funkcjonalność.

Shuttersy Jasno – doskonałe efekty wizualne

Okiennice wewnętrzne Jasno to elementy wyposażenia wnętrz, które świetnie sprawdzą się zarówno w pokojach, jak i łazience czy kuchni. Pozwolą stworzyć tam piękną aranżację. Dzięki shuttersom dom wyda się bardziej przytulny. Proponowane produkty ochronią mieszkańców przez nadmiernym działaniem promieni słonecznych oraz pozwolą stworzyć w domu intymną atmosferę. Shuttersy Jasno za każdym razem robione są na wymiar, dzięki czemu idealnie dopasowują się do okien. Można je też ciekawie łączyć z żaluzjami blinds.

Rodzaje shuttersów

Proponujemy dwa rodzaje okiennic wewnętrznych z regulowanymi lamelami. Pierwszy z nich to shuttersy Primewood. Są to produkty przeznaczone do eleganckich wnętrz, wykonane z certyfikowanego gatunku drewna Gmelina Arborea. Można je zakupić w różnych kolorach z kolekcji marki Jasno albo wybrać własną barwę z palety RAL lub NCS. Do pomieszczeń, w których muszą znaleźć się sterylne elementy okienne, proponujemy wykończenie shuttersów lakierem Hygienilac.

Drugi typ okiennic to shuttersy Jasno z linii Ecowood. Powstają z prasowanych włókien drzew, pochodzących z lasów, w których dba się o ekologię. Te produkty są trwałe i atrakcyjne wizualnie, a jednocześnie tańsze niż shuttersy Primewood. Do ich produkcji wykorzystujemy odrzucone kawałki drewna, dzięki czemu możemy tworzyć shuttersy w sposób bardzo efektywny. Oferujemy produkty do prostych i ukośnych okien. Są one dostępne w kilku wersjach bieli. Lamele tych okiennic mają zaś 47, 63 lub 89 milimetrów.

Montaż okiennic wewnętrznych

Okiennice wewnętrzne Jasno można zamontować na kilka różnych sposobów. Pomożemy w wyborze najlepszego z nich. Zależy on bowiem między innymi od ilości miejsca, które jest dostępne w otworze okiennym. Znaczenie ma także kształt wnęki i sposób otwierania okna.

Istnieją cztery sposoby montażu:

  • na ościeżnicy,
  • na ścianie,
  • przy pomocy R-ramy,
  • wewnątrz otworu okiennego.

Okiennice wewnętrzne jak zamontować

Montaż okiennic na ościeżnicy to sposób, w którym shuttersy lokuje się najgłębiej w otworze okiennym. Belka z lamelami instalowana jest bezpośrednio na ościeżnicy. Metodę montażu shuttersów na ścianie stosuje się wtedy, gdy montaż na oknie nie jest możliwy. Kolejny sposób to zainstalowanie okiennic wewnątrz otworu okna z wykorzystaniem tak zwanej R-ramy. Tę metodę stosuje się do okien uchylno-obrotowych. Poza tym istnieje też inny montaż wewnątrz otworu okiennego, w którym belka mocowana jest we wnęce.

Zalety Shuttersów

Shuttersy okienne mają wiele zalet, takich jak:

  • Regulują ilość światła wpadającego do pomieszczenia, co wpływa na komfort i oszczędność energii.
  • Zapewniają prywatność i ochronę przed niepożądanymi spojrzeniami.
  • Poprawiają estetykę i styl wnętrza, nadając mu charakter i elegancję.
  • Chronią przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak wiatr, deszcz, słońce czy hałas.
  • Są trwałe, łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu.

Potrzebujesz pomocy w wyborze?

Napisz do nas, zadzwoń albo odwiedź nasz salon. Czekamy na Ciebie.

Zgoda na przetwarzenie danych

9 + 13 =

Shuttersy  – Warszawa Radom – Sprzedaż i montaż. Zapraszamy do naszych salonów DemoProjekt.