Piloty do bram

 

Dwukierunkowy, wyjątkowo bezpiecznie kodowany system sterownia radiowego BiSecur wykorzystuje nowatorską technologię przyszłości do komfortowej i bezpiecznej obsługi bram garażowych, bram wjazdowych, oświetlenia i wielu innych. Wszystkie funkcje są obsługiwane za pomocą jednego eleganckiego nadajnika. Szczególny komfort zapewnia funkcja odczytu położenia bramy: wystarczy naciśnięcie przycisku, by upewnić się, czy brama do garażu jest otwarta czy zamknięta.

Piloty serii HS 5 BS

Nadajniki Hörmann BiSecur z serii HS 5 BS zostały nagrodzone przez międzynarodowe jury za ich wyjątkową stylistykę. Międzynarodowa nagroda Red Dot Design Award „Red Dot” przyznawana jest za doskonały projekt. Przyciski są rozmieszczone tak, aby były łatwo dostępne za pomocą naturalnego ruchu kciuka. Błyszcząca powierzchnia i chromowane zaślepki sprawiają, że jest to idealny dodatek wysokiej jakości elektroniki konsumenckiej.

Piloty serii HSZ BS

Ciekawym, wygodnym rozwiązaniem jest pilot montowany w zapalniczce samochody. Dojeżdżając do domu już nie musisz sie zastanawiać gdzie on jest, czy go nie zostawiłem, zostawiłam. On będzie czekał na Ciebie zawsze na swoim miejscu.

Pilot HSP 4 BS

Często zdaża się, że użytkownicy bram Hormann maja do dyspozycji więcej niż dwa odbiorniki. Wjeżdżamy do domu, otwieramy pilotem brame wjazdową i mamy do dyspozycji dwie bramy garażowe. W takich sytuacjach polecamy czterokanałowe piloty. Na szczególną uwagę zasługuje model o kształcie pastylki z wygodną blokada przycisków

Pilot HSD 2 BS

2-kanałowy elegancki chromowany nadajnik HSD 2 BS w formie zawieszki do kluczy.

Zobacz w szczegółowe opisy pilotów do bram w folderze „Napędy do bram i system Smart Home”

Katalogi bram Hormann

Garażowe bramy segmentowe | Pdf

Bramy segmentowe boczne | Pdf

Garażowe bramy segmentowe RenoMatic | Pdf

Bramy uchylne | Pdf

Garażowe bramy Rollmatic | Pdf

Napędy do bram i system Smart Home | Pdf