Balustrady drewniane

 

Balustrady drewniane

Poręcze drewniane to nierozłączny element klasycznego wnętrza. Bardzo często pomalowane na biało dają nowoczesnym wnętrzom element stylu kolonialnego. Te produkty stanowią świetną alternatywę dla balustrad wykonanych z metalu i innych tworzyw. Świetnie sprawdzają się w bardzo zróżnicowanych wnętrzach. Można potraktować je jako elementy uniwersalne. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na piękne, klasyczne balustrady schodowe. Wykonujemy produkty na zamówienie, doradzając również najlepsze rozwiązania do konkretnego wnętrza.

Stylowy wygląd schodów

Proponujemy balustrady o bardzo zróżnicowanym kształcie i parametrach. Możemy wykonać produkty według własnego projektu, jak i indywidualnych wytycznych klienta. Doskonale rozumiemy, że to dzięki pięknym poręczom schody zyskują na estetyce i nabierają jeszcze bardziej efektownego wyglądu. Oczywiście, poręcze pełnią również funkcję praktyczną, dlatego nie zapominamy o solidnym ich wykonaniu. Produkty te poprawiają bezpieczeństwo klatki schodowej i umożliwiają poruszanie się po niej również osobom starszym czy dzieciom. Warto zatem zadbać o odpowiednie dopasowanie poręczy do konkretnej przestrzeni. Dzięki temu korzystanie z balustrad będzie wygodniejsze, a stylowy wygląd schodów przykuje uwagę wszystkich gości.

Nasze balustrady dostępne w Warszawie

Jesteśmy firmą prowadzącą działalność w mieście Warszawa. Chcemy, by nasze realizacje odpowiadały oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy bardzo personalnie. Wykonujemy zarówno balustrady drewniane, jak i poręcze łączące zalety drewna i metalu. Istnieje też możliwość pomalowania produktów na wybrany przez klienta kolor. Zależy nam na tym, aby Twoje schodypięknie się prezentowały i pasowały do wybranego stylu wystroju wnętrz. Dbamy także o bezpieczeństwo i wygodę naszych realizacji. Dzięki temu klienci otrzymują schody z poręczami, które przy właściwej eksploatacji mogą im posłużyć przez wiele lat, zachowując piękny wygląd i doskonałą funkcjonalność. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, jeśli drewniane balustrady interesują również Ciebie. Z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie.