Bramy uchylne

 

Bramy uchylne Hörmann

Brama uchylna podczas otwierania wychyla się na zewnątrz, po czym zostaje umieszczona pod stropem garażu. Jest to najpopularniejszy i zarazem najbardziej sprawdzony system uchylny bramy, gwarantujący jej niezawodność.

Sprawdzony mechanizm

Bramy uchylne łączą wysoką jakość i zaawansowaną technikę z trwałością działania i bezpieczeństwem obsługi. Każda z bram uchylnych Hörmann to ponad 50 lat doświadczeń i know how największego producenta bram garażowych w Europie.

Drzwi boczne

Dopełnieniem bramy mogą być również idealnie pasujące drzwi boczne. Dzięki zastosowaniu tej samej stylistyki drzwi boczne i brama uchylna stworzą spójną, zachwycającą całość architektoniczną.

Atrakcyjne wzornictwo

Atutem bram marki Hormann jest atrakcyjne wzornicto. Duży wybór wzorów oraz bogata oferta akcesoriów do bram uchylnych pozwolą Państwu idealnie dobrać bramę do swojego garażu.

Bramy uchylne są dostępne w ze stali z klasycznymi przetłoczeniami, stylowymi kasetonami lub do indywidualnej aranżacji. Jeśli natomiast elementem decydującym o wyglądzie domu jest drewno, to uzasadnioną decyzją będzie wybór bramy garażowej z wypełnieniem z litego drewna (ze świerku skandynawskiego lub świerku kanadyjskiego). 

Zapraszamy do salonów DemoProjekt:

Bramy uchylne Hormann – Warszawa Bartycka, Wilanów oraz Radom

Katalogi bram Hormann

Garażowe bramy segmentowe | Pdf

Bramy segmentowe boczne | Pdf

Garażowe bramy segmentowe RenoMatic | Pdf

Bramy uchylne | Pdf

Garażowe bramy Rollmatic | Pdf

Napędy do bram i system Smart Home | Pdf