Pergole Solid

 

Pergole – elementy dekoracyjne i funkcjonalne

Pergola stanowi świetną ochronę przed słońcem, a także opadami deszczu. Montując taki system przed domem zyskuje się dodatkową przestrzeń tarasową, którą można wykorzystać zgodnie z własnymi upodobaniami. Pergole Selt to rozwiązanie, pozwalające cieszyć się zarówno doskonałą funkcjonalnością, jak i estetyką.
selt logo
Warto zainwestować w taką konstrukcję, bowiem umożliwia ona częstsze korzystanie z przestrzeni przed domem, bez względu na warunki pogodowe. W czasie upału lub deszczowego dnia przyjemnie jest posiedzieć sobie na świeżym powietrzu, pod dachem, nie martwiąc się o zmiany pogody. Dzięki temu można zorganizować na zewnątrz spotkanie rodzinne lub koleżeńskie albo samemu spędzić miłe popołudnie. Ponadto z tej strony, z której zamontowane są pergole Selt można cieszyć się latem niższą temperaturą wnętrz, bowiem słońce nie świeci wówczas bezpośrednio w okna. W czasie upałów może być to bardzo mile widziana, pozytywna konsekwencja posiadania pergoli.

Właściwości pergoli Selt

Nim zakupi się konkretną konstrukcję, warto zapoznać się z jej cechami. Dzięki temu można upewnić się co do tego, że produkt spełnia oczekiwania, które przecież każdy może mieć nieco inne. Proponowane przez nas pergole Selt to konstrukcje wyposażone w specjalną funkcjonalność, umożliwiającą odprowadzanie wody. Są to systemy gwarantujące świetną ochronę, zarówno przed deszczem, jak i silnym działaniem słońca. Każdy produkt wykonuje się ze specjalnych profili aluminiowych. Zawiera on również elementy zrobione ze stali nierdzewnej. Dzięki tym cechom konstrukcja jest bardzo stabilna i solidna, a także odporna na korozję i niszczące działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Nasze pergole to nowoczesne systemy, posiadające poszycie regulowane elektronicznie. Dodatkowo, jeśli takie jest życzenie klienta, można wyposażyć konstrukcję w automatykę pogodową oraz oświetlenie LED. Oferujemy zarówno rozwiązania dla osób poszukujących pergoli wolnostojącej, jak i przyściennej. Nasze konstrukcje są zgodne z normą EN 1090 i mogą być rozbudowywane.

Zobacz modele pergol

Pergola lamelowa SB400 i SB500

Pergola Solid